کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها

آدرس مطب: هشتگرد، بلوار امام، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه یاس 5، ساختمان امین، طبقه اول
ساعت فعالیت: همه روزه به جز پنجشنبه‌ها از ساعت 17 تا 19

شنوایی سنجی در طالقان

شنوایی سنجی در طالقان

متخصصین رشته شنوایی سنجی در راستای توانبخشی و تعادل ارزیابی شنوایی در حال خدمت رسانی می باشند. فارغ التحصیلان این رشته را ادیولوژیست می نامند که با دستگاه های پیشرفته به بررسی مشکلات و اختلالات مربوط به شنوایی می پردازند و به کمک آن می توان بیماری ها و شدت ضعف شنوایی را تشخیص دهند. شنوایی سنجی در طالقان در کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها می توان به مددجویان خدمات گسترده ای ارائه دهیم. این کلینیک افتخار دارد که علاوه بر شنوایی سنجی، در تنظیم و تجویز سمعک نیز به هموطنان خدمت رسانی نماید.
شنوایی سنجی در منزل

قالب گیری گوش در طالقان

قالب گیری گوش در طالقان

یکی از مراحل تجویز سمعک قالب گیری گوش در طالقان است. با توجه به گوش بیمار قالب گیری صورت گرفته و نوع سمعک مشخص و تجویز می شود. قالب های ضد آب و ضد صوت از جمله قالب هایی هستند که در دو نوع نرم و سخت که ماده ای غیر حساسیت زا است درست می شود. قالب هایی که در کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها ساخته می شود شامل قالب های ضد آب است و در افرادی که دچار پارگی پرده گوش هستند به کار می رود. قالب های مربوط به سمعک های پشت گوشی و سمعک های داخل گوشی از دیگر قالب های مورد استفاده می باشد. تاکید پزشکان به مراجعه کنندگان به مراقبت از گوش و جلوگیری از نفوذ آب به داخل گوش است. قالب ضد صوت بیشتر در مشاغل پر سر و صدا کاربرد دارد که البته به دلیل راحتی و سبکی طرفداران زیادی دارد. همچنین طول عمر این قالب ها بیشتر از سایر قالب ها می باشد.
شنوایی سنجی در هشتگرد

خرید سمعک در طالقان

خرید سمعک در طالقان

هر مشکل و اختلالی که در بخش بیرونی یا میانی گوش از عدم هدایت صدا جلوگیری می کند کم شنوایی به حساب می آید و این کم شنوایی از نوع حسی عصبی خواهد بود. افرادی که از افت شنوایی از نوع انتقالی رنج می برند با اجازه پزشک می توانند برای دریافت سمعک اقدام کنند تا با استفاده مطلوب از سمعک زندگی خود را زیباتر کنند و لذت بیشتری ببرند. به یاد داشته باشید برای خرید سمعک در طالقان از مراکزی تهیه کنید که به خانه شما نزدیک تر باشد چرا که بعضا ممکن است برای قالب گیری و تنظیم سمعک بر روی گوش بیمار چندین جلسه نیاز به حضور در کلینیک باشد به همین منظور بهتر است به محل زندگی شما نزدیک باشد.
شنوایی سنجی در نظرآباد

قیمت سمعک در طالقان

قیمت سمعک در طالقان

تعیین دقیق قیمت سمعک در طالقان لازمه ی بررسی مسائل مختلفی است که در قیمت آن مستقیما تاثیرگذار است. یکی از این مسائل برند سمعک است چرا که امروزه در حوزه شنوایی پیشرفت های بزرگی به دست آمده و از همین رو برندهای مختلفی نیز برای تولید سمعک به وجود آمده اند. این مساله یکی از عوامل اصلی طیف مختلفی از قیمت ها می باشد. مورد بعدی میزان افت شنوایی بیمار است که سنجش دقیق میزان افت بر عهده ی ادیولوژیست می باشد. مفتخریم در کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها سنجش دقیقی از شنوایی شما به عمل بیاوریم و مشاوره ای دقیق در انتخاب نوع برند سمعک به شما ارائه دهیم تا با خیالی آسوده و مطمئن بتوانید از اصوات این دنیا لذت ببرید.
مرکز تست شنوایی در آبیک

شنوایی سنجی نوزاد در طالقان

شنوایی سنجی نوزاد در طالقان

از سایر شاخه های علم شنوایی، شنوایی سنجی نوزاد در طالقان است که نام دیگر آن غربالگری نوزادان نیز می باشد. اگر نوزاد ما دچار مشکلات شنوایی باشد باید به آن آگاه باشیم و در جهت رفع این اختلال اقدام کنیم وگرنه در آینده دچار اختلالات گسترده ی شنوایی خواهد شد. با توجه به اختراع دستگاه های پیشرفته ی امروزی برای این مساله میتوان افت و یا کم شنوایی نوزاد را تا حداکثر سه ماهگی مورد ارزیابی قرار دهیم و از اختلالات احتمالی آینده جلوگیری به عمل بیاوریم.
شنوایی سنجی در کوهسار

مرکز شنوایی سنجی در طالقان

مرکز شنوایی سنجی در طالقان

مرکز تست سنجش شنوایی در طالقان به نام کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها از معتبر ترین مراکز شنوایی باسابقه ی چندین ساله در زمینه ی تست شنوایی، غربالگری نوزادان، مشاوره ی کامل، تجویز و تهیه انواع سمعک های موجود در بازار ایران آماده ی خدمت رسانی به مردم محترم شهر طالقان می باشد.

تماس با کلینیک

تلفن مطب:
02644200387
تلفن همراه:
09352773820
آدرس مطب:
هشتگرد، بلوار امام، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه یاس 5، ساختمان امین، طبقه اول
ساعت فعالیت:
همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت 17 تا 19

آدرس روی نقشه