کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها

ارائه ی تمامی خدمات شنوایی در منزل از جمله سنجش شنوایی، تست شنوایی نوزادان و سالمندان، قالب گیری گوش، تجویز و تهیه ی انواع سمعک در منزل برای عزیزانی که در تهران و کرج زندگی میکنند مقدور است. نوبت دهی برای روز های پنجشنبه و جمعه می باشد.

شنوایی سنجی در منزل

شنوایی سنجی در منزل

برای عزیزانی که توانایی حرکتی ندارند مانند افراد سالمند و یا بیمارانی که دارای مشکلات حرکتی هستند شنوایی سنجی در منزل با مجرب ترین ادیولوژیست های فارغ التحصیل از دانشگاه تهران و با استفاده از دستگاه های پیشرفته با دقت بالا در اسرع وقت تست سنجش شنوایی در منزل انجام می گیرد. امروزه به دلیل آلودگی های صوتی و استفاده نادرست از موسیقی با صدای بلند، افراد بالای سی سال قدرت شنوایی خود را کم کم از دست داده و نیاز به تست شنوایی سنجی خواهند داشت.
تست شنوایی در خانه خدمتی جدید از کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها می باشد که سهولت در امر شنوایی سنجی را برای متقاضیان به عمل آورده است. هموطنان عزیزی که در شهرهای تهران و کرج زندگی می کنند می توانند با کلینیک شنوایی ما تماس حاصل فرمایند و برای روزهای پنجشنبه و جمعه وقت ویزیت در منزل رزرو کنند. مجموعه ی ما در تلاش است تا آسودگی خاطر هر چه بیشتر برای همشهریان محترم فراهم نماید.

شنوایی سنجی نوزاد در منزل

شنوایی سنجی نوزاد در منزل

همه نوزادان از زمانی که پا به جهان هستی می گذارند می توانند صداهای محیط اطراف خود را بشنوند این شنوایی در پایان یک ماهگی کامل می شود. شنوایی سنجی نوزادان در منزل و پیگیری های ماهانه ی شنوایی آن ها جهت صحت یا رد اختلال شنوایی تا سه ماهگی توسط کلینیک شنوایی ما در خانه ی شما انجام و مورد بررسی قرار می گیرد. با توجه به تجهیزات پیشرفته ی امروزی در زمینه تست شنوایی، ادیولوژیست ها قادر هستند که شنوایی نوزادان را به ظور کاملا دقیق مورد ارزیابی قرار دهند و در صورتی که نوزاد دچار مشکلات شنوایی باشد تسخیص داده شود و با انجام اقدامات لازم از پیشرفت مشکل شنوایی نوزاد جلوگیری شود.
بر همین اساس نوزاد بعد از چندین سال میتواند مانند هم سن و سالان خودش در مدارس به تحصیل بپردازد. کلینیک شنوایی ما تمام سعی خود را بر این دارد تا با ارائه ی خدماتی کامل با تجهیزاتی پیشرفته تست شنوایی نوزاد در خانه خودتان را به خوبی ارائه دهد تا شما عزیزان آسودگی خاطر داشته باشید.

شنوایی سنجی سالمندان در منزل

شنوایی سنجی سالمندان در منزل

کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها برای آرامش و آسایش سالمندان خدماتی در منزل از جمله قالب گیری گوش ، نوار گوش و تجویز سمعک ارائه می دهد. صحبت کردن و برقراری ارتباط با دیگران به انسان حس امنیت و لذت می دهد ولی متاسفانه با بالا رفتن سن سطح شنوایی انسان پایین آمده و انسان را منزوی می کند. کم شدن حس شنوایی در هر سنی ممکن است اتفاق بیوفتد ولی می توان آن را به موقع درمان کرد. شنوایی سنجی سالمندان در منزل به شما کمک می کند که هر چه زودتر به شروع مراحل درمانی آن اقدام کنید.
از مشکلات دیگر افراد مسن پوکی استخوان و مسائل حرکتی می باشد که رفت و آمد برای این عزیزان سخت و دشوار است. بنابراین کلینیک ما بر آن شد تا خدماتی ارائه دهد که افراد سالمند بتوانند به راحتی و با آسودگی خاطر تست شنوایی خود را انجام دهند و برای درمان مشکل شنوایی خود اقدام کنند. مجموعه ما شنواسنجان با تجربه ای در اختیار دارد که با دستگاه های پیشرفته میتواند برای افراد سالمند در خانه خودشان تست شنوایی انجام دهند.

تست سنجش شنوایی در خانه

تست سنجش شنوایی در خانه

با وجود ترافیک سنگین در سطح شهر و شلوغی خیابان ها، مراجعه ی حضوری به کلینیک به امری دشوار تبدیل شده است. در نتیجه می توان از تست سنجش شنوایی در خانه کمک گرفت. ادیولوژیست هایی با تجربه که در مجموعه کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها فعالیت می کنند آماده ی ارائه ی خدمات سنجش شنوایی در تهران و کرج به صورت فعال برای شما همشهریان محترم می باشند. قطعا شنیدن کامل و واضح صداهای اطراف بسیار ضروری و لذت بخش است.
در صورتی که شنوایی شما یا نزدیکانتان دچار اختلال شده برای بهبودی شنوایی و استفاده از سمعک حتما به کلینیک های شنوایی معتبر نزدیک به محل زندگیتان مراجعه کنید و اگر دسترسی ندارید و یا اینکه برای خودتان و یا عزیزانتان رفت و آمد در سطح شهر دشوار است به شما پیشنهاد می شود که از خدمات شنوایی سنجی در خانه استفاده کنید. خوشبختانه کلینیک شنوایی ما این خدمت را ارائه می دهد و شما می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید و برای ویزیت در منزل وقت رزرو کنید.

تجویز سمعک در منزل

تجویز سمعک در منزل

تجویز سمعک در منزل بعد از آزمایش های مختلف شنوایی سنجی توسط ادیولوژیست که به بررسی میزان شنوایی بیمار می پردازد انجام می گیرد و به وسیله ی شنوایی شناس با تجربه و بر اساس نوار گوش مشخص می شود. سمعک مناسب برای فرد کم شنوا توسط شنوا شناس (ادیولوژیست) در منزل شخص انجام می گیرد که کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها در تهران و کرج این خدمات را در اسرع وقت ارائه میدهد. امروزه با توجه به پیشرفت های چشمگیر علمی در حوزه ی شنوایی، برند های مختلفی برای تولید انواع سمعک ها به وجود آمده اند که از این رو انتخاب نوع و برند سمعک برای افراد سخت شده است.
اکثر متقاضیان سمعک نمی دانند که چه نوع سمعکی برای آن ها مناسب خواهد بود و بعد از آن از چه برندی باید تهیه کنند. مجموعه ما در این حوزه تخصص و تجربه ی کاملی دارد و با حضور در منزل شما به انتخاب نوع و برند مناسب شما کمک خواهد کرد. با شماره های تماس موجود در همین صفحه می توانید تماس حاصل کنید و برای روز های پنجشنبه و جمعه نوبت رزرو کنید.

قالب گیری گوش در منزل

قالب گیری گوش در منزل

برای قالب گیری گوش در منزل ابتدا باید تست سنجش شنوایی انجام گیرد و سپس در صورتی که شخص دچار افت شنوایی شده باشد برای او سمعک تجویز می شود. برای ساخت سمعک باید قالب گیری فقط توسط فرد ادیولوژیست انجام پذیرد که این عمل با خمیر های مخصوص مربوط به همین کار صورت گرفته و قالب مشخص شده به شرکت های معتبر ارسال می گردد که تمام این فعالیت ها در کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها در اسرع وقت انجام می پذیرد. (قالب گیری گوش به هیچ وجه درد ندارد)
قالب های گوش به قالب های ضد صوت و ضد آب تقسیم می شوند. قالب های ضد آب برای اشخاصی مناسب است که پرده گوش آن ها دچار پارگی شده است. همچنین کسانی که شنا می کنند و از طرفی به سمعک هم نیاز دارند استفاده از قالب ضد آب بهترین گزینه برای این دسته افراد می باشد. قالب های ضد صوت مناسب کسانیست که بیشتر در محیط هایی فعالیت میکنند که سر و صدا بیشتر است مانند برخی از کارگاه های پر سر و صدا و یا هنرمندانی که موسیقی مینوازند می توانند از این قالب استفاده کنند.

تماس با کلینیک

تلفن مطب:
02644200387
تلفن همراه:
09352773820
ساعت فعالیت:
ویزیت در منزل، روزهای پنجشنبه جمعه و برای ساکنین محترم تهران و کرج می باشد.
آدرس مطب:
البرز، هشتگرد، بلوار امام، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه یاس 5، ساختمان امین، طبقه اول

آدرس روی نقشه