کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها

آدرس مطب: هشتگرد، بلوار امام، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه یاس 5، ساختمان امین، طبقه اول
ساعت فعالیت: همه روزه به جز پنجشنبه‌ها از ساعت 17 تا 19

شنوایی سنجی در کوهسار

شنوایی سنجی در کوهسار

شنوایی سنجی در کوهسار یا همان شنوایی شناسی علمی که در آن به بررسی وضعیت سلامت سیستم شنوایی و تعادل پرداخته میشود , دانشی نو در کشورمان که قابلیت ادامه تحصیل تا مقطع دکتری در آن مهیاست. فارغ التحصیلان این حوزه تحت عنوان ادیولوژیست یا شنوایی شناس شناخته میشوند که پس از کسب مدرک کارشناسی میتوانند در حیطه های مختلف این رشته شروع به کار کنند.
شنوایی سنجی در منزل

قالب گیری گوش در کوهسار

قالب گیری گوش در کوهسار

در قالب گیری گوش در کوهسار ، قالب های ضد آب و ضد صوت همانطور که از نامشان برمی آید مانعی برای نفوذ آب و صدا به سیستم شنوایی هستند. در زمینه ساخت قالب علاوه بر قالب های ضد آب و ضد صوت ، ساخت قالب سمعک متداول ترین است. قالبی که به این منظور تهیه میشود یا جهت نگهداری سمعک پشت گوش است در سمعک های پشت گوشی یا خود بستری است برای قرارگیری مدارات سمعک در سمعک های داخل گوشی و به علت آنکه قالب به صورت شخصی و از هر گوش جداگانه تهیه میشود هنگام استفاده از سمعک کاملا در گوش قرار گرفته و نگرانی بابت درآمد یا افتادن سمعک وجود ندارد.
شنوایی سنجی در هشتگرد

خرید سمعک در کوهسار

خرید سمعک در کوهسار

سمعک ها به طور کلی به چهار دسته سمعک های پشت گوشی سمعک های داخل گوشی سمعک های RIC ( نوعی خاصی از سمعک های پشت گوشی ) , سمعک های استخوانی ( منجمله سمعک های عینکی ) تقسیم می شوند که هر کدام برای نوع و شکل خاصی از کم شنوایی کاربرد دارد. برای خرید سمعک در کوهسار و یافتن سمعک مناسب برای افت شنوایی خود می بایست به دفاتر شنوایی که تنها مرجع قانونی تجویز و تنظیم سمعک در کشور هستند مراجعه نمایید. دفتر سنجش شنوایی خانم فاطمه قنبریها آماده خدمت رسانی در این حیطه به شما مردم شریف کوهسار می باشد.
شنوایی سنجی در نظرآباد

قیمت سمعک در کوهسار

قیمت سمعک در کوهسار

قیمت سمعک در کوهسار بر خلاف آنچه اکثر سایت ها تلاش در نشان دادن بالا آن و عدم امکان دسترسی قشر ضعیف برای خرید سمعک میکنند آنچنان بالا و غیرقابل خرید نیست , چراکه با همت مسیولان عزیز کشورمان و با تخصیص ارز دولتی به این کالا میتوان سمعک با قیمت مناسب , کیفیت مطلوب و برند شناخته شده برای هر قشری از افراد جامعه با هر میزان افت شنوایی تهیه کرد.
شنوایی سنجی در طالقان

شنوایی سنجی نوزاد در کوهسار

شنوایی سنجی نوزاد در کوهسار

شنوایی سنجی نوزاد در کوهسار که به منظور غربالگری شنوایی نوزادان از بدو تولد طی پروسه ای سه الی پنج مرحله ای انجام میشود غالبا شامل دو تست OAE & AABR است که در آن سلامت حلزون و عصب شنوایی مورد بررسی قرار میگیرد. تستی راحت و ساده , بدون درد و در عین حال بسیار مهم و حیاتی است. در صورت وجود مشکل ارجاع برای تست های تشخیصی بیشتر و اگر وجود مشکل تایید شود فورا مداخلات توانبخشی صورت میگیرد تا از آسیب بیشتر در آینده جلوگیری کند.
شنوایی سنجی در آبیک

مرکز شنوایی سنجی در کوهسار

مرکز شنوایی سنجی در کوهسار

کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها همه روزه به صورت فعال به عنوان مرکز شنوایی سنجی در شهر کوهسار آماده ی ارائه ی خدمات سنجش شنوایی و مشاوره ی دقیق و کامل در مورد برند های مختلف سمعک و همچنین غربالگری نوزادان و شنوایی سنجی در بزرگسالان می باشد. از مردم عزیز شهر کوهسار جهت سنجش شنوایی خود و خانواده گرامیشان و همچنین تهیه و خرید سمعک به کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها دعوت به عمل می آید.

تماس با کلینیک

تلفن مطب:
02644200387
تلفن همراه:
09352773820
آدرس مطب:
هشتگرد، بلوار امام، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه یاس 5، ساختمان امین، طبقه اول
ساعت فعالیت:
همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت 17 تا 19

آدرس روی نقشه