کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها

آدرس مطب: هشتگرد، بلوار امام، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه یاس 5، ساختمان امین، طبقه اول
ساعت فعالیت: همه روزه به جز پنجشنبه‌ها از ساعت 17 تا 19

شنوایی سنجی در نظرآباد

شنوایی سنجی در نظرآباد

شنوایی سنجی در نظرآباد (شنوایی شناسی) جزو رشته های دانشگاهی پیراپزشکی است. فارغ‌التحصیلان این رشته میزان توانایی شنوایی مراجعه‌کنندگان را سنجش میکنند. در غرب به این رشته Audiometry و به متخصص این علم Audiologist می‌گویند. متخصصان شنوایی سنجی یا همان ایدیولوژیست ها به کمک دستگاه ها و سیستم های مربوطه می‌توانند علل اختلال شنوایی در بیماران را تشخیص دهند.
فارغ‌التحصیلان شنوایی شناسی در نظرآباد (شنوایی سنجی) در حیطه ی توانبخشی هم به مراجعه‌کنندگان کمک های شایانی می‌کنند که از برجسته ترین خدمات ایشان میتوان در راستای تربیت شنوایی که اغلب مرتبط با کودکان و نوزادان ناشنوا و یا کم شنوا است اشاره کرد. علاوه بر سنجش شنوایی و ارزیابی و تجویز سمعک، تربیت شنوایی نوزادان از دیگر فعالیت های کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها به شمار می‌رود.
شنوایی سنجی در هشتگرد

قالب گیری گوش در نظرآباد

قالب گیری گوش در نظرآباد

قالب های سمعک، ضد صوت و ضد آب از جمله خدمات قالب گیری گوش در نظرآباد کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها است و سمعک ها به صورت نرم و سخت و از ماده سیلیکون که ضد حساسیت است ساخته میشوند. سمعک ها در دو نوع پشت گوشی و داخل گوشی می‌باشند. افرادی که دچار پارگی پرده گوش هستند و یا شناگرانی که به سمعک نیاز دارند باید از سمعک های ضد آب استفاده کنند.
برای جلوگیری از صداهای مزاحم محیط و به علت سبکی و راحت بودن، سمعک های ضد صوت محبوب تر هستند. همچنین مدیران کارخانه ها و کارگاه ها برای جلوگیری از به خطر افتادن سلامتی شنوایی کارگران خود از این نوع سمعک استفاده میکنند و البته ناگفته نماند که این نوع سمعک عمر بیشتری نسبت به سایر قالب ها دارد. نوازندگان موسیقی نیز میتوانند برای پیشگیری از آسیب به شنوایی خود از قالب های ضد صوت استفاده کنند.
مرکز شنوایی سنجی در طالقان

خرید سمعک در نظرآباد

خرید سمعک در نظرآباد

اشخاصی که اختلال شنوایی آنها عصبی و حسی است و یا آنهایی که افت انتقالی دارند و پزشک برای آنها سمعک تجویز کرده باید برای خرید سمعک به چندین نکته توجه کنند:
– اگر به دنبال خرید سمعک در نظرآباد هستید باید حتما به این نکته توجه کنید که فقط به متخصص حوزه ی شنوایی سنجی و یا همان ادیولوژیست مراجعه کنید چرا که سوداگران این حوزه بسیارند و اغلب به جای ترمیم شنوایی شما بالعکس دچار مشکلات بیشتر و غیر قابل برگشت شنوایی شما خواهند شد بنابراین هنگام مراجعه و خرید سمعک حتما به ادیولوژیست رجوع کنید.
– قالب گیری گوش و تنظیم سمعک مناسب برای مراجعه کننده کاری زمان بر و دشوار است بر همین اساس امکان دارد نیاز باشد تا مراجعه کننده چندین بار برای دریافت نتیجه بهتر به کلینیک مراجعه کند بنابراین باید به کلینیک شنوایی ای برای دریافت سمعک اقدام کنید که به محل سکونت شما نزدیک باشد تا مراجعه به کلینیک برای شما سخت نباشد.
شنوایی سنجی در کوهسار

قیمت سمعک در نظرآباد

قیمت سمعک در نظرآباد

از مسائل مهم برای عزیزانی که به کلینیک مراجعه میکنند قیمت سمعک در نظرآباد میباشد، باید گفت که مسائل مختلفی در تعیین قیمت نهایی سمعک تاثیر دارد. پیشرفت های گسترده ای که تاکنون در این حوزه شکل گرفته است باعث شده برند های گوناگونی اقدام به تولید سمعک کنند که هر برند تکنولوژی مخصوص به خود را در تولید دارد که همین امر باعث به وجود آمدن طیف مختلف قیمت در این حوزه شده است.
با توجه به نوع و اندازه افت شنوایی مراجعه کننده باید سمعک مورد نیاز بیمار انتخاب گردد که این مساله بر عهده ی متخصصین شنوایی (ادیولوژیست ها) میباشد. کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها علاوه بر در نظر گرفتن تمامی موارد بالا انواع سمعک های مورد نیاز شما با تمامی برند های موجود در ایران و قیمت مورد تایید انجمن شنوایی شناسی ایران با ضمانت دوساله را در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار میدهد.

شنوایی سنجی نوزاد در نظرآباد

شنوایی سنجی نوزاد در نظرآباد

از خدمات مهم علم شنوایی سنجی، شنوا سنجی نوزادان و کودکان میباشد چرا که از اختلالات آینده شنوایی کودک جلوگیری میشود. امروزه با توجه به دستگاه های پیشرفته در این حوزه میتوان تا حداکثر سه ماهگی کودک، شنوایی او را مورد ارزیابی و اختلالات شنوایی را شناسایی کنیم.
اگر نوزادی که دچار مشکل شنوایی از قبیل کم شنوایی و یا ناشنوایی باشد در زمان مناسب شنوایی اش مورد سنجش قرار گیرد میتوان از اختلالات شنوایی آینده کودک پیشگیری کرد و مانند هم سن و سالان خود به طور طبیعی در مدارس معمول به تحصیل بپردازد. شنوایی سنجی نوزاد در نظرآباد شامل OAE & AABR میباشد که هم اکنون در کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها به انجام میرسد.
شنوایی سنجی نوزاد در آبیک

مرکز شنوایی سنجی در نظرآباد

مرکز شنوایی سنجی در نظرآباد

کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها به عنوان مرکز شنوایی سنجی در نظرآباد مفتخر است همه روزه خدماتی از جمله ارزیابی شنوایی کودکان و بزرگسالان، مشورت در زمینه انتخاب سمعک مناسب بیمار، غربالگری نوزادان، تجویز و سفارش ساخت انواع سمعک ها مطابق با نیاز بیمار از بهترین برند ها را به مردم عزیز شهر نظرآباد ارائه نماید.
شنوایی سنجی در منزل

تماس با کلینیک

تلفن مطب:
02644200387
تلفن همراه:
09352773820
آدرس مطب:
هشتگرد، بلوار امام، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه یاس 5، ساختمان امین، طبقه اول
ساعت فعالیت:
همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت 17 تا 19

آدرس روی نقشه