کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها

آدرس مطب: هشتگرد، بلوار امام، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه یاس 5، ساختمان امین، طبقه اول
ساعت فعالیت: همه روزه به جز پنجشنبه‌ها از ساعت 17 تا 19

شنوایی سنجی در آبیک

شنوایی سنجی در آبیک

شنوایی سنجی در آبیک یا اصطلاح‌ صحیح تر آن شنوایی شناسی علمی تازه و نو در ایران محسوب میشود که قدمتی حدود پنجاه سال دارد. این علم از حوزه های توانبخشی و زیر شاخه ای از علوم پیراپزشکی بوده و علی رغم نو بودن تا مقطع دکتری امکان ادامه تحصیل در این رشته برای علاقه مندان آن مقدور است. فارغ التحصیلان رشته شنوایی شناسی میتوانند در بیمارستان ها, درمانگاه ها, مدارس استثنایی, مطب شخصی و محیط های صنعتی در شاخه های متنوعی خدمت رسانی کنند.
شنوایی سنجی در منزل

قالب گیری گوش در آبیک

قالب گیری گوش در آبیک

در پروسه قالب گیری گوش در آبیک با توجه به نیاز فرد قالبی که از فرد گرفته شده در سایز های مختلف با مشخصات خاصی, پخته, ساخته و پرداخته میشود. در موارد قالب ضد آب, قالب مانعی برای نفوذ آب به گوش بوده و بر روی آن هیچگونه سوراخ و منفذی مشاهده نمیشود. قالب های ضد آب اکثرا در سایز بزرگ ساخته میشوند و تمام بخش خارجی گوش را می پوشانند. قالب های ضد صوت که به منظور مراقبت از سیستم شنوایی در برابر سر و صدای محیط ساخته میشود با توجه به میزان سر و صدا و اینکه فرد استفاده کننده از قالب نیاز به شنیدن صدای همکاران خود داشته باشد یا خیر از سایزهای کانال تا فول شل و از نوع ساده تا چند فیلتره میتوانند متغیر باشند.
سنجش شنوایی در هشتگرد

خرید سمعک در آبیک

خرید سمعک در آبیک

امروزه خرید سمعک در آبیک با توجه به افزایش بسیار زیاد برندها و مدل ها و قیمت های مختلف کمی چالش برانگیز شده است. تبلیغات گسترده در فضاهای مجازی نیز باعث سردرگمی بیشتر خریداران سمعک میشود. بهترین راهکار برای خریدی آسان راحت و مطمئن پیدا کردن مرکزی معتبر تحت نظارت ادیولوژیست دارای مجوز و نزدیک به محل سکونت شماست که با توجه به میزان نیاز شما مدل و نوع سمعک مناسب را برای شما تجویز و تنظیم میکنند. نکته: هرگز به مراکزی که متخصصین این رشته در آن حضور ندارند برای خرید سمعک مراجعه نکنید.
تست سنجش شنوایی در نظرآباد

قیمت سمعک در آبیک

قیمت سمعک در آبیک

قیمت سمعک در آبیک میتواند گستره ای از یک تا بیست میلیون داشته باشد آنچه قیمت سمعک را تعیین میکند میزان و نوع افت شنوایی و انتظاری است که فرد از سمعک خود دارد, بهترین مشاور و کمک کننده به شما در این زمینه ادیولوژیست , شنوایی شناسان عزیز هستند که با مراجعه به دفاتر شنوایی میتوانید از راهنمایی این عزیزان در این زمینه بهره ببرید. مرکز شنوایی شنوا تحت نظارت ادیولوژیست خانم فاطمه قنبریها عضو انجمن شنوایی شناسان ایران شنبه تا چهارشنبه آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه خرید و قیمت انواع سمعک های معتبر موجود در بازار هستند.
تست سنجش شنوایی در طالقان

شنوایی سنجی نوزاد در آبیک

شنوایی سنجی نوزاد در آبیک

یکی از آزمون هایی که بعد از تولد نوزادان انجام میشود و دارای اهمیت است شنوایی سنجی یا غربالگری شنوایی نوزادان در آبیک است که از بدو تولد قابل انجام است و در سه الی پنج نوبت در بازه های زمانی مشخص برای نوزادان انجام میشود. انجام غربالگری شنوایی نوزادان کاری ساده و کم هزینه و در عین حال بسیار حایز اهمیت است که در صورت انجام اصولی آن توسط شنوایی شناسان میتواند از مشکلات عدیده ای در آینده جلوگیری کند. از انجام این تست در مراکزی که افرادی تجربی مشغول به کار غربالگری شنوایی نوزادان هستند جدا خودداری کنید چراکه علم ناکافی این افراد میتواند آینده فرزند دلبندتان را به مخاطره بیاندازد.
تست سنجش شنوایی در کوهسار

مرکز شنوایی سنجی در آبیک

مرکز شنوایی سنجی در آبیک

شما با مراجعه به مرکز شنوایی سنجی در آبیک کلینیک شنوایی فاطمه قنبریها می توانید از تمامی خدمات سنجش شنوایی از جمله شنوا سنجی نوزادان، کودکان و بزرگسالان، مشاوره دقیق جهت تهیه سمعک و خرید سمعک از بهترین برند های موجود در بازار ایران استفاده فرمایید. پیشاپیش از حسن توجه و اعتماد شما به این مرکز نهایت تشکر را داریم.

تماس با کلینیک

تلفن مطب:
02644200387
تلفن همراه:
09352773820
آدرس مطب:
هشتگرد، بلوار امام، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه یاس 5، ساختمان امین، طبقه اول
ساعت فعالیت:
همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت 17 تا 19

آدرس روی نقشه